• Değişim / İade
  • Kapıda Ödeme
  • Güvenli Alışveriş

İade ve Değişim Şartları

İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması gerekmektedir.

Eşarp-Şal gibi aksesuar ürünlerinde değişim ve iade yapılmamaktadır. 

Satın aldığınız ürün(leri) teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde orijinal kutusunda ve faturanın arkasında yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak, SÜRAT KARGO'ya 1058247585 cari kodunu kargo yetkilisine vererek ücretsiz gönderebilirsiniz. Farklı kargo firmaları ile yollanan değişim-iade kargolarının, kargo ücretini KAMİL KESKİN karşılamayacaktır. Sadece SÜRAT KARGO' ile cari kodumuzu kullanarak yollanan kargoların ücretleri KAMİL KESKİN tarafından karşılanacaktır. 

İade ettiğiniz ürünlerin para iadesini talep edebilir ya da hediye çeki tanımlanmasını isteyebilirsiniz. Para iadesi talep edilen ürün(ler) elimize ulaştıktan sonra 10 gün içerisinde para iadesi işleminiz gerçekleştirilir.

Değiştirmek istediğiniz ürünü ücretsiz kargo ile 14 gün içerinde iade edebilir, ürünler merkezimize ulaştıktan sonra adınıza tanımlanacak hediye çeki ile yeni bir sipariş oluşturarak dilediğiniz bedeni ve rengi satın alabilirsiniz.

Banka / Kredi Kartı ile yaptığınız siparişlerinizde ücret iadesi ödemeyi yaptığınız kartınıza yapılacaktır.  Kapıda ödeme siparişlerinizde ise ücret iadesi için TR ile başlayan 26 haneli IBAN numaranızı ve IBAN sahibinin adını ve soyadını iade talep formunda iletmeniz gerekmektedir.

 

İade adresimiz:
1058247585 Cari Kodu ile Sürat Kargo'da adresimiz kayıtıdır.