Menü
  • Değişim / İade
  • Kapıda Ödeme
  • Güvenli Alışveriş

İade ve Değişim Şartları

İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması gerekmektedir.

Eşarp-Şal-Kemer gibi aksesuar ürünlerinde değişim ve iade yapılmamaktadır. 

Satın aldığınız ürünü, kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 10 gün içerisinde iade edebilir veya değişimini yapabilirsiniz.

Değişim için veya iade yapmak için 1715644311042 cari kodunu ARAS KARGOYA vermeniz gerekmektedir. Değişim ve iadelerde kargo ücretleri müşteriye aittir. Karşı ödemeli olarak, farklı kargolarla veya cari kod verilmeden Aras kargo ile yollanan kargolar kabul edilmemektedir.

İade ettiğiniz ürünlerin para iadesini talep edebilir ya da hediye çeki tanımlanmasını isteyebilirsiniz. Para iadesi talep edilen ürün(ler) elimize ulaştıktan sonra 15 gün içerisinde kargo ücretleri düşülerek para iadesi işleminiz gerçekleştirilir.

Değiştirmek istediğiniz ürünü ücretsiz kargo ile 10 gün içerinde iade edebilir, ürünler merkezimize ulaştıktan sonra adınıza tanımlanacak hediye çeki ile yeni bir sipariş oluşturarak dilediğiniz bedeni ve rengi satın alabilirsiniz.

Banka / Kredi Kartı ile yaptığınız siparişlerinizde ücret iadesi ödemeyi yaptığınız kartınıza yapılacaktır.  Kapıda ödeme siparişlerinizde ise ücret iadesi için TR ile başlayan 26 haneli IBAN numaranızı ve IBAN sahibinin adını ve soyadını iade talep formuna yazmanız gerekmektedir.

 

İade adresimiz:

1715644311042 Cari Kodu ile ARAS KARGO'da adresimiz kayıtıdır. 

Farklı kargo ile iade veya değişim için ürün yollamak isteyen müşterilerimiz için adresimiz :

Şirinevler Mahallesi, Fetih Caddesi, No : 26 KAMİL KESKİN MAĞAZASI Bahçelievler / İSTANBUL