Menü
  • Değişim / İade
  • Kapıda Ödeme
  • Güvenli Alışveriş

Değişim Şartları

Değişim ürününüzün kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması gerekmektedir. Sitemizden yapılan alışverişlerde sadece hatalı ve defolu gelen ürünlerde iade yapılmaktadır. 

Eşarp-Şal-Kemer gibi aksesuar ürünlerinde değişim yapılmamaktadır. 

Satın aldığınız ürünü, kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 10 gün içerisinde değişimini yapabilirsiniz.

Değişim yapmak istediğini ürününüzü ARAS, MNG, PTT kargolarla bize yollayabilirsiniz. ARAS KARGOYA  1715644311042 cari kodunu, MNG KARGOYA 321764164 cari kodunu, PTT KARGOYA 702966598 cari kodunu vermeniz gerekmektedir. Bu cari kodlarda aracı kargomuz olan DOLUNAY LOJİSTİK firmasının adresi kayıtlıdır, Dolunay Lojistiğe ulaşan değişim kargoları 1 2 gün içinde elimize ulaşmaktadır. Değişimlerde kargo ücretleri müşteriye aittir. Değişimlerde kargo ücreti geliş gidiş toplam 10 TL tutmaktadır. (Değişim kargo ücretini KAMİL KESKİN değiştirebilir) Karşı ödemeli olarak, farklı kargolarla veya cari kod verilmeden Aras kargo ile yollanan kargolar kabul edilmemektedir. 

Yukarda yazılan kargolardan farklı bir kargo firması ile değişim için ürün yollamak isteyen müşterilerimiz için adresimiz:

Şirinevler Mahallesi, Fetih Caddesi, No : 26 KAMİL KESKİN MAĞAZASI Bahçelievler / İSTANBUL